Tropem Wilczym Swarzędz

  516
  wyświetleń
  Tropem Wilczym
  Tropem Wilczym

  1 marca 2020 11:00 13:00

  Tropem Wilczym Gniezno
  Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji
  Sportowa 3-5
  Gniezno,

  Tropem Wilczym Gniezno 2020
  Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji
  Sportowa 3-5
  Gniezno

  1 marca 2020 roku Fundacja Wolność i Demokracja po raz kolejny zorganizuje projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, który odbędzie się w Gnieźnie nad Jeziorem Winiary.

  Celem biegu jest kultywowanie pamięci o żołnierzach podziemia antykomunistycznego oraz kształtowanie postaw patriotycznych poprzez aktywność fizyczną.

  Termin i Miejsce

  Zawody odbędą się 1 marca 2020 r. nad Jez. Winiary w Gnieźnie. Start Nordic Walking zaplanowano o godz. 10:55, bieg dla dzieci wystartuje o godz. 11:00. Start biegu głównego odbędzie się o godz. 12:00.

  Bieg dorosłych odbędzie się na dystansach - 1963/2500* m, (1 pętla), 5 km (2 pętle), i 10 km (4 pętle), Bieg dzieci - 1963/2500* m.

  Trasa prowadzi ścieżką rekreacyjną wokół Jeziora Winiary.

  Jak się zgłosić na zawody?

  W biegu mogą startować zawodniczki i zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat (zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę prawnych opiekunów). Dopuszczalne jest start zawodnika młodszego pod warunkiem, że prawni opiekunowie złożą oświadczenie o pełnym przygotowaniu dziecka do biegu oraz o przejęciu pełnej odpowiedzialności za start dziecka w zawodach.

  Wszyscy zawodnicy muszą zostać zweryfikowani w biurze zawodów. W czasie
  weryfikacji zawodnicy muszą okazać dowód osobisty lub inny dokument oraz pobrać
  numer startowy i chip.

  Zawodnicy przy odbiorze pakietu startowego zobowiązani są do przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o zdolności do udziału w imprezie biegowej lub do podpisania oświadczenia udziału na własną odpowiedzialność. Wskazane jest posiadanie ubezpieczenia NNW.

  W trakcie rozgrywania biegu uczestnik nie ma prawa przebiegać inną trasą niż ta
  wskazana przez organizatora.