Bimba na Landach 2021

931
wyświetleń

Już 30 maja 2021 r. w Poznaniu i okolicach będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Na poznańskie tereny powraca rajd przygodowy Bimba na Landach, czyli impreza sportowo-rekreacyjna dla miłośników poszukiwania ukrytych punktów, a także biegu, roweru, kajaka i wielu zadań specjalnych, zarówno praktycznych jak i umysłowych.

Bimba na Landach to projekt, który kilkukrotnie gromadził wielu fanów zawodów łączących w sobie kilka dyscyplin urozmaiconych zadaniami specjalnymi umieszczonymi w ciekawych zakatkach miasta Poznania i okolic.

W tym roku zawodnicy wystartują z jednego z ośrodków Poznaskich Ośrodków Sportu i Rekreacji tj. Letniego Basenu Chwiałka. Organizator przewiduje trzy trasy:

  • AR 70 km – start zespołów dwuosobowych (bieg, rower, kajak, zadania specjalne),
  • AR 25 km – start indywidualny (bieg, rower, zadania specjalne),
  • Bimba 30 km – dowolna liczebność zespołu (bieg/chód, zadania specjalne).

Impreza jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujacych rywalizacji sportowej i przygód, ale również dla ych, którzy dopiero chcieliby zacząć swoją przygodę z orientacją, a także zabrać całą rodzinę na niedzielną atrakcję. Każdy zawodnik otrzymuje pakiet startowy z atrakcyjnym gadżetem sportowym, a po biegu ciepły posiłek, a to nie koniec atrakcji. Zainteresowane osoby mogą się jeszcze zgłaszać poprzez stronę internetową www.bimba.rajdkonwalii.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here