Kontakt

Redakcja „Aktywnie w Poznaniu”

kontakt@aktywniewpoznaniu.pl

tel. 607 297 557

Kim jesteśmy?

Witek – pasjonat dobrego jedzenia oraz biegowej aktywności w górach. Zakochany w Tatrach. Od 4 lat zwiedza górskie zakątki Polski na biegowo. Poza życiem zawodowym, które związał z marketingiem, uwielbia eksperymenty w kuchni z dietą bezmięsną i literaturę postapokaliptyczną. Optymistycznie nastawiony do życia człowiek, dla którego „szklanka zawsze jest do połowy pełna”. Jego marzeniem jest biegowy przyjaciel na czterech łapach – Border Collie i piesze przebycie Drogi Św. Jakuba w północnej Hiszpanii. Na AktywniewPoznaniu.pl prowadzi wywiady ze znanymi osobami ze świata sportu.

Marta – nie usiedzi w jednym miejscu. Jej pasja do sportu rozpoczęła się w 2013 roku, kiedy po raz pierwszy wystartowała w sztafecie biegowej. Bieganie zamieniła na triathlon i w 2018 roku debiutowała podczas zawodów w Bydgoszczy. Rower, pływanie, bieganie, squash, rolki, a zimą łyżwy to jej ulubione dyscypliny. Życie zawodowe poświęciła dla marketingu internetowego, a jej największą pasją są podróże. Kocha góry, które odwiedza bez względu na porę roku. Jej marzeniem jest zobaczyć Andy i odwiedzić bazę pod Everestem. Założycielka portalu AktywniewPoznaniu.pl

Portal „Aktywnie w Poznaniu” powstał przede wszystkim z myślą o osobach aktywnych, które trenują i przygotowują się do startów w zawodach oraz o początkujących sportowcach, amatorach, miłośnikach i pasjonatach wszelkiej aktywności fizycznej.

Znajdziesz u nas kalendarz wydarzeń sportowych, odbywających się nie tylko w Poznaniu, ale w całej Wielkopolsce. Przeprowadzamy wywiady, publikujemy artykuły merytoryczne i poradnikowe, a w przyszłości planujemy stworzyć dział relacji z wydarzeń sportowych.

Fascynujesz się sportem, wiesz o jakimś ciekawym wydarzeniu lub chciałbyś podzielić się z nami wiedzą? Napisz! kontakt@aktywniewpoznaniu.pl