VII Cross Marcowy

  420
  wyświetleń
  V Bieg Dookoła Jeziora Brzostek
  V Bieg Dookoła Jeziora Brzostek

  8 marca 2020 12:00 14:00

  V Bieg Dookoła Jeziora Brzostek
  Promno,

  V Bieg Dookoła Jeziora Brzostek
  Promno

  V Bieg Dookoła Jeziora Brzostek odbędzie się 8 marca 2020 roku w miejscowości Promno w Wielkopolsce.

  Celem zawodów jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu oraz rekreacji ruchowej jako jednego z elementów zdrowego trybu życia, umożliwienie sprawdzenia swoich sił i możliwości w rywalizacji sportowej, zapoznanie się z walorami krajobrazowymi Promna oraz okolic jeziora Brzostek.

  Termin i miejsce

  Miejscem zawodów jest Promno, start i meta znajduje się w sąsiedztwie parkingu leśnego. Start: niedziela, 8 marca, godzina 12:00

  Biuro zawodów: namioty na terenie parkingu leśnego (czynne w niedzielę, 8 marca od
  10:30).

  Trasa biegu to pętle o nawierzchni naturalnej dookoła jeziora Brzostek oraz prowadzące
  szlakiem pieszym na terenie leśnictwa Promno. Trasa oznaczona będzie biało-czerwoną taśmą. Jedna pętla to dokładnie 5 km - uczestnicy pokonują pętlę jednokrotnie dla dystansu 5 km lub dwukrotnie dla dystansu 10 km.

  Kto może wziąć udział?

  Zawodnicy powyżej 18 roku życia podpisują oświadczenie o biegu na własną
  odpowiedzialność. Osoby w wieku 15-18 lat (które w dniu biegu nie osiągnęły jeszcze pełnoletności) zobowiązane są do posiadania pozwolenia na udział od rodziców lub prawnych opiekunów z ich podpisem i nr PESEL. Zgłoszenia można dokonać drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie.

  Limit uczestników wynosi 150 osób. Osobę liczy się jako zgłoszoną, gdy wypełni formularz oraz dokona wpłaty startowego, zgłaszając się poprzez formularz uczestnik akceptuje regulamin.

  Wpisowe wynosi:
  - 39 zł do 20 lutego
  - 45 zł do 5 marca