5 Bieg Poznaniaka dla Przedszkolaka

  346
  wyświetleń
  II Bieg Wolności Poznań
  II Bieg Wolności Poznań

  1 maja 2020 12:00 14:00

  II Bieg Wolności Poznań
  Pole Piknikowe Malta
  ul. Wiankowa 3
  Poznań

  II Bieg Wolności Poznań odbędzie się 1 maja 2020 roku na malowniczych terenach lasu i stawu Olszak w dolinie rzeki Cybiny, która wpływa do jeziora Maltańskiego.

  Termin i miejsce

  Start i meta biegu znajdować się będzie u podnóża Kopca Wolności, w okolicach Pola Piknikowego. Trasa przebiega drogami leśnymi w kierunku wschodnim. Dokładna mapa z oznaczeniem przebiegu trasy zamieszczona będzie na stronie biegu.

  Start biegu zaplanowano na godz. 12:00.

  W biegu uczestniczyć będą także zawodnicy w kategorii nordic walking na dystansie 5 i 10 km. Zawody w tej kategorii rozegrane będą zgodnie z zasadami Polskiego Związku Nordic Walking.

  Kto może wziąć udział?

  Uczestnikami biegu głównego i marszu mogą być osoby od 12 roku życia. Niepełnoletni uczestnicy mogą brać udział w biegu pod warunkiem dostarczenia na minimum 60 minut przed zaplanowanym startem do biura zawodów (punktu akredytacji) podpisanej przez rodzica lub prawnego opiekuna zgody na udział w biegu lub marszu zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 2 do regulaminu.

  Udział w biegu i marszu nordic walking jest odpłatny i uwarunkowany dokonaniem wpłaty przed biegiem i marszem (pod warunkiem, że nie został wyczerpany limit startujących).

  Odpłatność za udział w biegu wynosi 40 PLN dla pierwszych 100 osób dorosłych oraz 50 PLN dla pozostałych osób dorosłych i może być wniesiona w terminie nie późniejszym niż do 26 kwietnia 2020 godz. 23:59 lub do wyczerpania limitu wynoszącego 500 osób.

  Odpłatność za udział dzieci w biegach dla nich przeznaczonych wynosi odpowiednio 30 PLN (trzydzieści złotych) dla pierwszych 100 dzieci oraz 40 PLN (czterdzieści
  złotych) dla pozostałych i musi być wniesiona w tym samym terminie co opłaty osób dorosłych.

  Wszyscy uczestnicy biegu i marszu, którzy ukończą go w wyznaczonym czasie otrzymają
  pamiątkowy medal, upominek, poczęstunek, a na zakończenie biegu wśród uczestników rozlosowane będą upominki i nagrody.