Cytadela by Night #43

  868
  wyświetleń
  Cytadela by Night
  Cytadela by Night

  25 lutego 2020 20:00 22:15

  Cytadela by Night
  Park Cytadela
  Poznań,

  Cytadela by Night #43
  Park Cytadela
  Poznań

  43. bieg z cyklu Cytadela by Night, czyli wieczorny bieg lub marsz na dystansie 5 km oraz 10 km w parku Cytadela w Poznaniu.

  Cytadela by Night to bezpłatne spotkanie biegowe, które odbywa się na terenie poznańskiego parku Cytadela. Start o godz. 20:00. Biegi odbywają się z dokładnym pomiarem czasu, a na mecie czeka napój oraz być może słodki poczęstunek.

  Nie trzeba nigdzie się rejestrować! Nie trzeba przynosić ani pobierać żadnych numerów startowych! Organizatorzy zmierzą dokładny czas biegu każdej osoby. Na mecie każdy uczestnik otrzyma "token" z oznaczeniem zajętego miejsca na 5 km albo 10 km. Token należy oddać wolontariuszowi za metą, który spisuje dokładnie imię i nazwisko. Token jest zwrotny. I to wszystko! Nazajutrz po biegu zostają opublikowane dokładne wyniki biegu.

  Nie musisz za nic płacić, rejestrować się, pobierać numerów startowych. Wystarczy przyjść przed startem, żeby wziąć udział w naszym biegu. Zalecamy jednak zarezerwowanie 15 minut na przedbiegowe rozmowy z biegaczami i wspólną integrację.

  Kolejny bieg z cyklu Cytadela by night odbędzie się 17 marca

  Trasa biegu Cytadela by Night
  Trasa biegu Cytadela by Night

   Poprzedni artykuł Parkrun Dąbrówka
   Następny artykuł Cytadela by Night #44
   PODZIEL SIĘ