XVI Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w kolarstwie górskim XC MTB

  369
  wyświetleń
  Bike’owy Maraton MTB
  Bike’owy Maraton MTB

  26 kwietnia 2020 11:00

  Bike’owy Maraton MTB
  Długa Goslina,

  Bike’owy Maraton MTB
  Długa Goslina

  Bike’owy Maraton MTB odbędzie sie 26 kwietnia 2020 roku. Będą to III Mistrzostwach Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą.

  Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą odbywają się pod Patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

  Mistrzostwa planowane są w łączności z wyścigiem kolarskim będącym częścią Mini Cyklu Charytatywnych Bike’owych Maratonów MTB POMAGANIE PRZEZ ROWEROWANIE, który odbędzie się 26 kwietnia 2020 r. w Długiej Goślinie.

  Trasa przebiegać będzie przez urokliwe tereny leśne nadleśnictw Wojnowo i Brzeźno. Tereny poznane przez Uczestników poprzednich Mistrzostw, ale w nowej odsłonie.

  Mistrzostwa rozegrane będą tradycyjnie na dystansie sportowym, wynoszącym około 25 km. Względem poprzednich lat trasa zostanie zmodyfikowana. Nauczeni doświadczeniem poprzednich lat doprecyzowane dla potrzeb Mistrzostw kategorie wiekowe.

  Głównym celem III Mistrzostw Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą jest propagowanie aktywności fizycznej wśród chorych na cukrzycę oraz osób zagrożonych tą chorobą. Pragniemy pokazać, że mając cukrzycę można rywalizować sportowo i czerpać radość z aktywnego stylu życia.

  Uprawiasz kolarstwo mtb, lubisz jeździć z cukrzycą na rowerze nie może Ciebie zabraknąć 26 kwietnia 2020 roku w Długiej Goślinie. Zostań Mistrzem tej słodkiej Imprezy kolarskiej!