Walentynki z POSiR – aktywnie i ze smakiem!

555
wyświetleń
Aktywne Walentynki z POSiR
Aktywne Walentynki z POSiR

Nie masz pomysłu na Walentynki? Spędź je przebojowo i z energią w kilku miejscach Poznania. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich do skorzystania z walentynkowej oferty w czterech dogodnych lokalizacjach.

2 serca – 1 bilet

14 lutego, wszystkie pary, które skorzystają z Pływalni Rataje*, Pływalni Chwiałka*, Lodowiska Chwiałka* lub Lodowiska Malta, zapłacą tylko za jeden bilet wstępu na wybrany obiekt, a dodatkowo otrzymają słodki upominek od Terravita (do wyczerpania zapasów).

Lubisz klimat poznańskiej Malty? Odwiedź lodowisko tuż przy starcie toru regatowego! Bliżej Ci do centrum? Zajrzyj na pływalnię i lodowisko Chwiałka. Nie miałeś jeszcze okazji odwiedzić nowo otwartej pływalni Rataje? To idealny moment! Do wszystkich obiektów objętych akcją promocyjną bez problemu dojedziesz poznańską komunikacją miejską.

* Pamiętaj, aby przed wizytą sprawdzić w harmonogramie na stronie www, w jakich godzinach obiekt jest dostępny dla publiczności.

Smacznie i klimatycznie

Po sportowym szaleństwie koniecznie uzupełnij kalorie i zasmakuj w oryginalnym menu, jakie przygotowała restauracja Rycerska mieszcząca się nad Poznańską Maltą. W walentynkowy wieczór odkryjesz niepowtarzalne smaki i niecodzienne połączenia dań skomponowanych specjalnie na tę okazję! Jak smakuje rozgrzewka z elitą, egzotyczny ultra trail czy gruba ryba na diecie? Takie menu z pewnością rozbudzi Twoje kubki smakowe. Przekonaj się o tym już 14 lutego o godzinie 19:00 w klimatycznej restauracji nad poznańską Maltą.

Kolacja z niespodzianką

Finałem wykwintnego wieczoru będzie wyjątkowa loteria niespodzianek biegowych dla wszystkich uczestników kolacji. Pary będą mogły wylosować m. in. pakiety startowe na tegoroczne edycje półmaratonu i maratonu, wejściówki na basen i saunę Chwiałka, a także na basen Rataje, bilety na lodowiska Chwiałka i Malta, trening z profesjonalnym biegaczem Marcinem Kęsym, a także jego autorski miesięczny plan treningowy. Ponadto książki „Najlepszy” z autografem Jerzego Górskiego czy gadżety maratońskie i półmaratońskie. UWAGA! obowiązuje wcześniejsza rezerwacja stolika.

Poniżej lokalizacje obiektów objętych Walentynkową promocją:

  • Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka, ul. Ojca Mariana Żelazka 1,
  • Lodowisko Malta: przy starcie Toru Regatowego Malta, od strony ulicy Jana Pawła II,
  • Pływalnia Chwiałka, ul. Spychalskiego 34,
  • Pływalnia Rataje, Os. Piastowskie 55a.

Adres restauracji Rycerskiej: ul. Krańcowa 98, Poznań

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here